О магазинах ПивоБанк

 

ПИВОБАНК

Для нас важливо, щоб Ви пили тільки свіже пиво! Для цього ми його правильно зберігаємо.

Для нас важливо, щоб до пива у Вас була завжди закуска - у нас у наявності більше 120 видів.

Для нас важливо, щоб перебуваючи в магазині, Ви відчували себе комфортно - завжди чисто і немає сторонніх запахів.

Для нас важливо, щоб Ви могли купити свіже справжнє пиво в зручному для Вас місці - в кожному районі Ви можете знайти ПивоБанк.

На карті Ви зможете знайти той ПивоБанк, в якому вам зручніше купувати свіже пиво.

 


Мережа магазинів крафтового пива ПивоБанк є найбільшою мережею міста Харків і продовжує розширюватися.

 

ЗБЕРІГАННЯ ПИВА

Ми зберігаємо пиво правильно. Тільки так можливо зберегти живе дріжджове середовище і свіжість пива, щоб пиво залишалося смачним і корисним. Для цього ми за стіною торгового залу кожного магазину створюємо спеціальні кімнати зі зниженою температурою.

ЗРУЧНІСТЬ РОЗТАШУВАННЯ

У кожному районі Харкова є свій ПивоБанк. Мережа постійно розширюється. Наша мета, щоб смачне пиво завжди було поруч з кожним харків'янином! Переглянути адреси магазинів можно тут

ЧИСТОТА

ПивоБанк - це перш за все чистота!

Ми дбаємо про комфорт наших покупців. Навіть при наявності такої кількості асортименту закусок, ми робимо все, щоб повітря залишався свіжим, без зайвих запахів! Приміщення магазинів чисті і сучасні. Ввічливі продавці завжди допоможуть підібрати те, що підходить саме Вам!

ПАРТНЕРИ СТАЛИЙ РОЗВИТОК КОМПАНІЇ

Red Cat – крафтова харьківська пивоварня!

Red Cat - команда пивоварів-ентузіастів. Ми даруємо людям емоції, робимо їх життя яскравішим і цікавішим. НЕ боїмося експериментувати, але ніколи НЕ йдемо на компроміс з якістю. Прагнемо показати, що у пива існує неймовірна кількість стилів і сортів, здатні задовольнити навіть самі Вишукані запити. 

СТАЛИЙ РОЗВИТОК КОМПАНІЇ

 

«Ми компанія, яка стрімко розвивається і задає напрямок розвитку ринку, біля витоків якого стояли. Лідерська позиція обумовлює наше природне прагнення нести гарний приклад побудови нового, відповідального українського бізнесу. Своїм обов'язком компанія ПивоБанк бачить можливість стати активним учасником реального подолання соціальних проблем»

 

 

 

 

 

 

Анастасія Баранова, директор компанії ПивоБанк

 

ПивоБанк виходить на етап сталого розвитку. Протягом останнього року ми не тільки ставили нові рекорди продажів, розширювали мережу, а й впроваджували якісні внутрішні зміни.

Сталий розвиток для ПивоБанк - набагато ширше поняття, ніж просто благодійність або сплата податків. Це не тільки власний успіх, але і щасливий покупець, задоволений працівник, розвинена Україна. Стратегія сталого розвитку - це практичний документ, наша «дорожня карта». Кожен проект, який реалізує ПивоБанк, має чіткий зв'язок з місією і цінностями бренду.

 

Екологічний проект «ЕкоДепозит»

ЕкоДепозит - це фонд, який формується засобами від вимушеного продажу ПЕТ-тари. Кошти спрямовуються на закупівлю та встановлення контейнерів для збору ПЕТ-тари у дворах Харкова і висадку дерев. Таким чином, кожен покупець ПивоБанка залучається до вирішення завдань екології міста.

«У нашому бізнесі є своя специфіка. На сьогоднішній день нам нічим замінити пластикову тару, альтернативні рішення тільки в проектах. Ми тримаємо руку на пульсі. Але вже сьогодні, приймаючи соціальну відповідальність, ми можемо сприяти правильної утилізації використовуваного пластику і висаджувати дерева. З цією метою було створено фонд «ЕкоДепозит» »

 

Олександра Рудь, власник компанії ПивоБанк

 

Створення фонду «ЕкоДепозит» приурочили до 7-річчя компанії на ринку.

Соціальна відповідальність в компанії починається з кожного співробітника. За останній час, число сортуючих відходи зросла, багато хто з нас перейшли на екосумки. До слова, це вплинуло на наше рішення ввести в продаж доступні екосумки і кожен бажаючий може придбати їх в магазинах ПивоБанк.

 

Про створення фонду «ЕкоДепозит» компанія ПивоБанк оголосили під час соціальної акції #ТанокЕкоСвідомості, яка відбулася у вересні на площі ХНАТОБ. Метою балетного перфомансу #ТанокЕкоСвідомості було привернути суспільну увагу до проблеми низької активності населення в сортуванні відходів (приблизно всього 5%), а також зростання площ сміттєвих полігонів і несанкціонованих звалищ.

Ми дякуємо всім екоосвідомим людям, які долучилися до нас! 

 

 

Життя нашої соціальної програми «ЕкоДепозит» триває!

Завдяки дії фонду «ЕкоДепозит» ми придбаємо та передаємо у власність багатоквартирних будинків контейнери для ПЕТ-тари. Нагадаємо, що фонд «ЕкоДепозит» формується за кошти від вимушеного продажу пластикової тари у мережі PIVOBANK.

Ми отримуємо подяку від управління будинків за допомогу у сприянні росту екосвідомості населення та надання умов сортування відходів і це надихає нас!

 

PIVOBANK в свою чергу дякує нашим покупцям - спільними зусиллями ми допомагаємо нашому місту ставати розвиненим та сприяємо благоустрою.

Ми продовжуємо переговори щодо дозволу встановити контейнери за адресами, які зазначили участники акції #ТанокЕкоСвідомості. Можливо, наступний контейнер ми встановимо саме в твоєму дворі.

 


З PIVOBANK добрі справи робити легко!