+38 (096) 0-88-33-11
+38 (099) 2-88-33-11

 

ПИВОБАНК

Для нас важливо, щоб Ви пили тільки свіже пиво! Для цього ми його правильно зберігаємо.

Для нас важливо, щоб до пива у Вас була завжди закуска - у нас у наявності більше 120 видів.

Для нас важливо, щоб перебуваючи в магазині, Ви відчували себе комфортно - завжди чисто і немає сторонніх запахів.

Для нас важливо, щоб Ви могли купити свіже справжнє пиво в зручному для Вас місці - в кожному районі Ви можете знайти ПивоБанк.

На карті Ви зможете знайти той ПивоБанк, в якому вам зручніше купувати свіже пиво.

 


Мережа магазинів крафтового пива ПивоБанк є найбільшою мережею міста Харків і продовжує розширюватися.

 

ЗБЕРІГАННЯ ПИВА

Ми зберігаємо пиво правильно. Тільки так можливо зберегти живе дріжджове середовище і свіжість пива, щоб пиво залишалося смачним і корисним. Для цього ми за стіною торгового залу кожного магазину створюємо спеціальні кімнати зі зниженою температурою.

ЗРУЧНІСТЬ РОЗТАШУВАННЯ

У кожному районі Харкова є свій ПивоБанк. Мережа постійно розширюється. Наша мета, щоб смачне пиво завжди було поруч з кожним харків'янином! Переглянути адреси магазинів можно тут

ЧИСТОТА

ПивоБанк - це перш за все чистота!

Ми дбаємо про комфорт наших покупців. Навіть при наявності такої кількості асортименту закусок, ми робимо все, щоб повітря залишався свіжим, без зайвих запахів! Приміщення магазинів чисті і сучасні. Ввічливі продавці завжди допоможуть підібрати те, що підходить саме Вам!

ПАРТНЕРИ

Red Cat – крафтова харьківська пивоварня!

Red Cat - команда пивоварів-ентузіастів. Ми даруємо людям емоції, робимо їх життя яскравішим і цікавішим. НЕ боїмося експериментувати, але ніколи НЕ йдемо на компроміс з якістю. Прагнемо показати, що у пива існує неймовірна кількість стилів і сортів, здатні задовольнити навіть самі Вишукані запити.